Григор Димитров се класира за осминафиналите на тенис-турнира в Индиън Уелс (Съединени щати).
В среща от третия кръг българският тенисист победи със 6:3, 6:4 за 71 минути Александър Бублик /Казахстан/.
Димитров не постигна нито един ас срещу девет на Бублик, но бе по-резултатен на сервиз (41:36).
Българинът спечели 81% от точките си на първи начален удар и реализира два от четирите брейкпойнта до които достигна.
Съперник на Григор Димитров в третия кръг ще бъде Джон Иснър, който надигра в два сета Дието Шварцман.
Снимка: БГНЕС








Климатичен апокалипсис в реалността: Жеги и провалени реколти заплашват Англия с глад
Икономист: Бюджетът е в червено, фискалното ни положение е притеснително
ИПБ: АПИ официално призна за пълен отказ от контрол върху мантинелите в България
Деца с тротинетки се сблъскаха челно в Оризаре, единият е със счупена ръка
Катастрофа на “Тракия”, ТИР се обърна край Карнобат
"Маркет линкс": 5% спад в доверието към кабинета "Радев"
Костадинов: Вината за този бюджет не е само на Радев
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
САЩ забрани продажбите на шведска марка, свързана с китайци
Най-ефективните начини за пестене на гориво при шофиране в града
Как работят виртуалните предавки на Porsche Taycan
Пади Пимблет нападна Арман Царукян: Не заслужава битка за титлата
Битка на Флойд Мейуедър е отменена заради съдебен спор
Джъстин Гейджи постигна повече дори от Хабиб и Махачев
Жури де Соуса за SENSHI Grand Prix: Различен съм и мога да се конкурирам с всеки в тази категория
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кокцидиоидомикоза – гъбичната инфекция, която имитира пневмония
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар